ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ «ЕКОФОРУМ» ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СРЕДОВИЩА

3-4 червня 2021 р. у комунальному закладі  відбулися заходи, присвячені відзначенню Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Заходи розпочалися з роботи обласного дитячого”ЕКОФОРУМУ”, основною метою якого є залучення дітей області до науково-дослідницької і практичної діяльності в галузі екології та технології захисту довкілля. Учні та вихованці закладів освіти області презентували дослідницькі проєкти та природоохоронну роботу, яку вони проводили протягом навчального року.

Під час святкового дійства «Молодь у дії» відбулося підбиття підсумків “ЕКОФОРУМУ” та відзначення найкращих презентацій та проєктів. Участь у заході взяв заступник голови обласної ради Володимир Ширма, який також вручив Грамоти обласної ради з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища: Тетяні Грищук, керівнику гуртка, і Олені Члек, завідувачу інструктивно-методичним відділом.

На заході були присутні Олександр Кондратюк, начальник управління екології та природних ресурсів ЖОДА, і Наталія Осипович, т.в.о. директора департаменту освіти і науки ЖОДА, які нагородили дипломами та подарунками учасників “ЕКОФОРУМУ”.

У рамках форуму відбувся показ відео-ролика «Життя планети в наших руках», сценки «Молодь у дії» та презентація дитячих природоохоронних робіт.

Залишити коментар