Привітання заступника голови Житомирської ОДА Юрія Оханського з Міжнародним днем захисту дітей

Коли маленька дитина тобі посміхається, неможливо не посміхнутись їй у відповідь. Вся щирість світу зосереджена в дитині. І ця дитина продовжує жити в кожному дорослому, зігріває в похмурі дні та надихає на нові звершення. Як сказав французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері, всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає.

               Обов’язком  батьків, суспільства  та держави  є  турбота про підростаюче покоління. Зігріваючи любов’ю дитяче серце, ми  плекаємо своє майбутнє, майбутнє нашої країни. І саме від нас, дорослих, залежить яким воно буде.

                1 червня – ще один привід   для радості наших маленьких земляків, адже настало літо. І нехай воно поки що трішки прохолодне, вистачить в ньому і сонця, і води, і пригод, і чудес, і свята. Головне – мир та спокій у домівках.

                 Бажаю  всім дітям здоров’я, сяючих посмішок, вдалих канікул, розуміючих дорослих поруч! Пам’ятайте про обережність біля водойм, в лісі, на проїжджій частині.                    Шановні дорослі! Бережімо наших діток! Даваймо їм більше піклування, уваги, підтримки  та можливостей для розвитку.  Найбільше щастя для них – бути почутими татом та мамою.