Саме час підводити підсумки і оцінювати проєктні роботи дошкільників Житомирщини «Книга, що оживає»

27 травня 2021 року 20 закладів дошкільної освіти Житомирщини стали учасниками «Марафону презентацій» 10-го Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення у рамках проєкту Play Fest-2021 «Книга, що оживає». 

Багато цікавого, нового, захоплюючого про КНИГУ дізнались вихованці, їх батьки та педагоги дошкільних закладів у ході копіткої підготовки до Фестивалю.

Діти отримали багато цінної інформації про КНИГУ, мали змогу зануритися у дивовижний світ історії та створення книги, світ художнього слова, розв’язувати непрості проблемні завдання, творити і отримувати успіх від цікавих справ.

«Шлях до реалізації проекту був творчим, цікавим, змістовним, захоплюючим, сповненим незабутніми емоціями та враженнями. Завдяки участі в проєкті вдалося створити творчу, дружню команду однодумців, усвідомити і зрозуміти наскільки неосяжні горизонти та можливості, які дарує нам світ книги», – відзначив у своєму інтерв’ю один із учасників проєкту.

Усі переконалися, що телебачення, інтернет та цифрові технології ніколи не зможуть повноцінно замінити щасливих годин спілкування з книгою.

Дорослі (педагоги та батьки вихованців закладів) отримали справжній педагогічний драйв від усвідомленої, спільної проєктної діяльності, надихнувшись ідеями на разі готові до нових цікавих звершень. 

03 червня 2021 року будуть оголошені переможці в номінаціях. Також будуть проведені впродовж дня цікаві та практичні майстер-класи, діалог-сесії з лідерами думок, вітання і багато цікавого.

Дякуємо, дітям, батькам та педагогам! Ви – найкращі!

Останню сторінку власних книг учасники проєкту ще не написали. Життя триває!!!! 

 Дякуємо міжнародній LEGO-спільноті за неосяжний світ гри та можливості реалізації найсміливіших ідей!

Роботи учасників Ви можете переглянути у соціальній мережі фейсбук 

#Play_Fest_2021, #Книга_що_оживає

Приємного перегляду робіт!