У світі дитячих мрій

У обласному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася святкова розважальна програма з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «У світі дитячих мрій». У заході взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Житомира.До школярів із вітальним словом звернулася керівник обласного Центру дитячої та юнацької творчості Марія Бовсуновська. «Дорогі діти! Сьогодні ми вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем захисту дітей. Це свято, в першу чергу, запроваджене для того, аби ви знали, що маєте права. Права кожної дитини народжуються у родині. Ваша родина – це і школа, і друзі, і, звісно, наш Центр дитячої та юнацької творчості. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей», – зазначила Марія Бовсуновська.Організатори заходу провели екскурсії у приміщенні та у дворі Центру творчості, під час якої діти познайомилися із діяльністю гуртків різних напрямів.Школярі побачили, як запускають судномоделі в басейні приміщення Центру та дізналися про особливості їх конструювання.На картодромі діти отримали нагоду спостерігати за запуском авіакордових моделей.Впродовж екскурсії діти дізналися про особливості театрального гуртка «Авансцена», створення ляльок-маріонеток, а також відвідали постійно-діючі тематичні виставки декоративно-ужиткового мистецтва та науково-технічної творчості.На одній із локацій діти мали нагоду ближче познайомитися із наукою. Доцент кафедри хімії ЖДУ ім. І. Франка Наталія Кусяк показала неньютонівську рідину.«Це – неньютонівська рідина, тобто рідина, яка не піддається Законам Ньютона. Ми показуємо різні досліди з метою популяризації хімії з-поміж дітей та молоді. Діти повинні більше знати про природу, про хімію», – розповіла Наталія Кусяк.
Під час екскурсії керівник гуртків «Вишивка» та «Сувеніри» Алла Нечипорук розповіла дітям про особливості свого напряму.«Багато дітей цікавляться творчою роботою, у них розвивається художній смак. Діти на гуртку починають із самого простого – зі створення квіточки, якою можуть прикрасити свій одяг. Потім можна зробити віночок чи картинку. У всіх дітей роботи відрізняються кольором, формою», – розповіла Алла Нечипорук.  
У Міжнародний день захисту дітей всі охочі мали можливість створювати малюнки на асфальті та плакатах.Свято продовжилося святковим концертом, де виступили вихованці хореографічного гуртка зразкового ансамблю «Фієста» та гурту «Tour de forse».

Залишити коментар