Онлайн-нарада з питань організації освітнього процесу в умовах карантину

26 березня на базі КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  (директор Смагін І.І) проведено онлайн-нараду з питання організації освітнього процесу в умовах карантину за участю заступниці голови ОДА Віри Рогової. На зв’язку було більше 100 освітян із районів, міст та ОТГ області, закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

        На нараду були запрошені ректори закладів вищої освіти області, а саме:

  • Віктор Євдокимов – ректор Державного університету «Житомирська політехніка»;
  • Галина Киричук – ректор Житомирського державного університету ім.І.Франка;
  • Олег Скидан – ректор Поліського національного університету.

Які надали дієву допомогу керівникам місцевих органів управління освітою, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та здобувачам освіти з питань використання інтернет-ресурсів, платформ та сервісів для реалізації дистанційного навчання, підготовки до ЗНО та вступу до закладів вищої освіти.

Під час наради Віра Рогова наголосила, на необхідність безумовного виконання організаційних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Крім цього, були розглянуті питання підвищення кваліфікації, атестації  педпрацівників в умовах карантину, особливості організації завершення навчального року та випуску у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь