Навчально-практичний центр зварювальних технологій

11 грудня 2018 року на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій відкрито навчально-практичний центр зварювальних технологій, кошти для обладнання якого були виділені з державного бюджету (2 300 тис.грн.) за сприяння Міністерства освіти і науки України. На заході були присутні роботодавці, представники місцевої влади.

На базі новоствореного центру можуть пройти підготовку як учні, так і перепідготовку та підвищення кваліфікації доросле населення, у тому числі безробітні за професіями зварювальних технологій (зварник, електрозварник ручного зварювання, електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах).

Довідково: Усього в області функціонує 7 подібних центрів (будівельного напряму та швейного спрямування), 3 – створені за кошти державного бюджету.

В рамках відкриття центру відбулася нарада-семінар керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, на якій обговорили перспективи розвитку та реформування заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька наголосила, що пріоритетними напрями діяльності системи професійної освіти на 2019 рік є: удосконалення мережі закладів, підвищення рівня якості освіти шляхом; збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг; розвиток державно-приватного партнерства; передача майна державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у комунальну власність.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь