ІІІ Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

«Душу – Богові, Життя – Україні, Честь – собі», – під таким гаслом з 13 по 24 серпня 2017 року пройшов ІІІ Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся у              с. Ватутіно Харківської області.

Житомирську область на змаганнях представляв рій «Нащадки козаків» Озерненської гімназії Житомирського району.

Участь у Всеукраїнській грі «Джура» для юних патріотів з Озерного стала шляхом  свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, зразком виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління, підготовкоюдо творчої праці, військової служби та захисту України.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)  є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Тому організаторами змагання було підготовлено різноманітні вправи, конкурси, етапи з численними перешкодами, які долались кмітливістю, знаннями військово-медичної справи та основ безпеки життєдіяльності, спритністю та фізичною загартованістю.

Рій “Нащадки козаків» Озерненської гімназії у складі 26 команд із різних куточків України теж активно долучився до участі у Всеукраїнській грі «Джура». Команда стала   переможцем у двох випробуваннях: «Добре діло» – І місце, «Лава на лаву» – ІІІ місце. Юні джурівці нашої області  продемонстрували найкращі якості сучасних воїна-козака та козачки – захисників своєї Батьківщини. Кожен з учасників отримав грамоти та медалі.  Участь у грі стала для них уроком  національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Щиро вітаємо команду з високими досягненнями, бажаємо запалену  іскру патріотизму та гордості за свою націю пронести через усе своє життя!

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь