[:uk]IX Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».[:]

[:uk]Відповідно до наказу МОН України №12 від 04.01.2018р. «Про затвердження плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік, 9 лютого 2018 року у м.Житомирі Українським державним центром позашкільної освіти  спільно з управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації,  Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості,  Житомирською обласною громадською організацією «Розстріляна  молодість»,  в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Кочерги  пройшов IX Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість».

Співорганізаторами Фестивалю є Міністерство освіти і науки України,    Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська обласна рада, Управління культури Житомирської облдержадміністрації, Житомирська міська організація  ветеранів війни УСВА, Житомирська обласна громадська організація ветеранів  афганської війни, за підтримки професійно-технічних навчальних закладів Житомирщини.

Учасники фестивалю: вихованці закладів позашкільної, загальної, середньої, професійної, вищої освіти, (солісти, духові оркестри,  хореографічні та театральні колективи, окремі виконавці авторської поезії, письменники, літератори, поети).

У відбіркових турах фестивалю взяли участь близько 1500 учасників, представників учнівської та студентської молоді з різних областей України.

У заключному турі фестивалю взяли участь 765 чоловік із Донецької, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, областей України, в тому числі: у виставці образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, художньої та документальної фотографії – 155 чоловік; у номінації авторські твори – 206 чоловік; у заключному гала-концерті – 404 чоловік.

Відкрив захід голова оргкомітету, письменник, полковник СБУ  у запасі, член Національної спілки письменників України Анатолій Шмалюк, який у лютому 2000 року заснував фестиваль, як обласний. Згодом став – Поліським регіональним, а у 2009-му році переріс у Всеукраїнський. За роки існування до участі у фестивалі долучилися понад 5 тисяч творчих особистостей.

[:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь