[:uk]Координаційна рада передала видання «Якби не війна» опорним школам Житомирщини[:]

[:uk]Перші 30 примірників патріотичного волонтерського фотопроекту «Якби не війна» отримають опорні школи Житомирщини.

Книги про учасників АТО передали представникам управління освіти і науки ОДА сьогодні, 30 листопада, на початку засідання координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації.

За словами співголови координаційної ради Володимира Стельмаха, ця книга про учасників АТО, їх родини та життєві історії має бути тим підручником, на яких виховуватимуться діти. Адже саме цими героями та патріотами України потрібно пишатись.

Один із авторів фотопроекту «Якби не війна» Ірина Бондар розповіла про ідею створення видання: «Знаходячись у Київському шпиталі, ми слухали історії наших захисників про те, яким було життя до війни і після. І ми разом з іншими волонтерами вирішили записати ці розповіді. Проект складається із 8 блоків, в яких розкривається життя 146 героїв. Це історії про хлопців, які раніше не були військовими, про дівчат, які теж побували на передовій. Є історії про пари, які пройшли через війну і не зламались, про пари, які познайомились у шпиталі. Є й про 25 янголів, яких вже немає серед нас. Ці історії неймовірні ї їх має знати кожен».

Напередодні члени координаційної ради підтримали ідею організаторів фотопроекту щодо створення цілісного однойменного видання. І тепер передають частину тиражу у школи для патріотичного виховання дітей та молоді.

Також під час засідання координаційна рада при ОДА обговорили питання впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки в Житомирській області.

[:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь