Круглий стіл з освітянами області

Головна мета – дати якісну освіту дітям.На цьому наголосила заступниця голови ОДА Віра Рогова сьогодні, 7 липня, під час проведення круглого столу «Про стан розвитку галузі освіти області» із освітянами Житомирщини.

 Серед основних питань, котрі розглядав освітянський актив області разом із Вірою Роговою, були:

  • завершення 2019/2020 навчального року;
  • обговорення моделі початку 2020-2021 навчального року.

За словами заступниці голови ОДА, з викликами дистанційного навчання у період карантину Житомирщина справилася. Результати будуть очевидними після завершення всіх іспитів ЗНО-2020. Варто зазначити, що 7 липня в Україні проходять тестування зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, а попереду ще чотири предмети – історія, географія, хімія та біологія.

«До нового навчального року потрібно готуватися вже, потрібно опрацьовувати різні форми: очну, дистанційну та змішану. Зосередити увагу варто над діджиталізацією шкіл, підходити системно до цього питання, адже це має працювати не лише в період пандемії. Головна мета – дати якісну освіту дітям», – наголосила Віра Рогова.

За її словами, усі великі школи в області мають бути з високошвидкісним Інтернетом. Так, проєкт «Електронна школа» зарекомендував себе та був випробуваний у час карантину. Електронний документообіг у закладах освіти, електронне робоче місце вчителя, електронний щоденник та журнал – це все для комфортності роботи вчителя та навчання учнів.

Також Віра Рогова наголосила на створенні електронних бібліотек у школах, адже у більшості з них книжковий фонд пришкільних бібліотек зовсім застарілий. Є потужні ресурси, котрі можна і треба залучати до інтерактивного читання.

Директор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Смагін розповів, що наразі готується три моделі на новий навчальний рік 2020-2021: оптимістична (звична для всіх учасників освітнього процесу), змішана (дистанційне та очне навчання), дистанційна.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь