[:uk]Літературний фестиваль-конкурс “Крізь терни до зірок”[:]

[:uk]7 грудня 2017 р. відбувся літературний фестиваль-конкурс “Крізь терни до зірок” на який у складі 16 делегацій з 11 районів, 3 міст та 1 ОТГ прибуло 79 учасників.

Можна сказати, що цього дня житомирський обласний центр науково-технічної творчості перетворився на незвичайний космічно-літературний корабель. Його стіни у вестибюлі прикрашають репродукції картин відомого українського письменника-фантаста Олеся Бердника, теплий енергетичний живопис художниці та майстрині Марини Ясиневич. Із іншого боку – фотозона Музею космонавтики імені Сергія Корольова для дітей і дорослих, які хочуть стати космонавтами, зокрема художньої літератури та журналістики. А під вечір тут же, у холі, з’являється ще така гостя – новорічна ялинка! В естетичній, новорічно-різдвяній, мрійливій атмосфері втретє відбувся фестиваль-конкурс «Крізь терни до зірок», названий за давнім крилатим висловом: per aspera ad astra.

Завдання фестивалю-конкурсу відображають несподіване поєднання – космос, літературу та журналістику, або літературний космос чи космічну літературу.

На цьому «борту» зустрілися і спілкувалися цьогоріч 64 учасники в номінаціях «Поезія», «Проза», «Журналістика» відповідно до трьох вікових категорій (молодша, середня та старша). Маленькі та юні автори стараються передусім писати та представити своїм читачам фентезі та фантастику і виконати смішні та творчі завданнячка тематичної вікторини.

Космічні приємні сюрпризи підготували для учасників фестивалю активісти житомирського осередку громадської організації «Українська Духовна Республіка» Олег Земнухов та Сергій Рогов. Також відомий герой морозива Пустунчик разом зі своїми креативними помічниками однойменного національного порталу підготували зіркові сертифікати на першу космічну публікацію у цьому інтернет-виданні для яскравих авторів у кожній номінації. Тепер головне для авторів-щасливчиків – не пропустити свій шанс!

Координатори події висловлюють вдячність космічних масштабів Національному порталу «Пустунчик» й учаснику Аерокосмічного товариства України, дизайнеру, координатору житомирського осередку громадської організації «Українська Духовна Республіка» Олегу Земнухову за натхненний супровід зірочок дитячої поезії, прози, журналістики у їхньому творчому польоті!

І ще нагадуємо, що, за повідомленням NASA, у ніч із 13 на 14 грудня 2017 року всі земляни зможуть спостерігати потік Гемініди – потужний зорепад, активність якого завжди припадає на кінець року. Метеори можна буде побачити неозброємним оком у чистому небі. Зорепаду Гемініди вже близько 200 років, однак із кожним роком він стає дедалі сильнішим та яскравішим. Бажаємо яскравого, радісного сяйва і нашим зірочкам-авторам!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

[:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь