[:uk]Медіатеки[:]

[:uk]Відповідно до Меморандуму про співпрацю з розвитку інклюзивного середовища, підписаного між Благодійним фондом Порошенка та Житомирською обласною державною адміністрацією, в області розпочата робота з реалізації проектів по створенню нового освітнього простору в загальноосвітніх школах, реконструкції шкільних бібліотек у сучасні медіатеки, зокрема.

Медіатека – це простір для навчання, роботи та спілкування з використанням інноваційних технологій. Реалізація проектів по створенню нового освітнього простору є початком реформування освіти, зокрема, створення сучасної шкільної бібліотеки – медіатеки є частиною системних якісних змін у наданні освітніх послуг.

Координаторами з реалізації зазначеного проекту виступають управління освіти і науки облдержадміністрації та  департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

У 2017 році проведені роботи зі створення медійного простору у п’яти навчальних закладах міста Житомира. Це загальноосвітні школи № 6, 7, 28, міська гуманітарна гімназія № 23 та  міський колегіум. Переобладнано шкільну бібліотеку у медіатеку в Хорошівській та Гришківецькій гімназіях, завершуються роботи з реконструкції приміщеннь під медіатеки в Романівській  та Коростишівській гімназіях.

Вартість типового проекту облаштування медіатеки в навчальному закладі, з врахуванням будівельних  робіт складає 360,0 тис. грн.

У 2018 році планується переобладнати шкільні бібліотеки у медіатеки в 12 загальноосвітніх навчальних закладах області на умовах співфінансування 50х50. З цією метою в обласному бюджеті передбачені  кошти в сумі 2160 тис. грн. для 12 ОТГ області  ( по 180 тис. грн. на одну школу), такі ж суми мають бути виділені з місцевих бюджетів.

Робота в цьому напрямку продовжується.


 


 [:]

Comments are closed.