Міжгалузеві семінари з роботодавцями

Спеціалістами Житомирського міського центру зайнятості за участю представників Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА та управління освіти ОДА проведено семінар у форматі «запитання-відповідь» з представниками дошкільних навчальних закладів м.Житомира.

В рамках семінару заступник директора Житомирського МЦЗ Лариса Бойко проінформувала присутніх про вимоги законодавства “Про зайнятість” щодо подання звітності, зокрема: “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” звіт 3-ПН та “Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв”язку із змінами в організації виробництва і праці” звіт 4-ПН. Присутнім було презентовано впровадження електронного сервісу служби зайнятості для забезпечення спрощення надання інформації та звітності.

В ході зустрічі начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Тетяна Цільора висвітлила актуальні питання застосування трудового законодавства (новації у сфері оплати праці, особливості застосування Закону України «Про відпустки», Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» тощо).

Головний спеціаліст з питань персоналу управління освіти ОДА Никончук Крістіна інформувала про особливості прийняття на роботу педагогічного складу працівників у дошкільних закладах.

Проведення семінарів у форматі «запитання-відповідь» отримало схвалення з боку роботодавців, адже дає можливість не лише отримати інформацію, а і обговорити її з колегами.

У семінарі взяли участь 29 представників дошкільних навчальних закладів м. Житомира.

Опубліковано за інформацією наданою Житомирським міським центром зайнятості

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь