НА ЖИТОМИРЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

З кожним роком рух “Школа безпеки” стає дедалі популярнішим серед підростаючого покоління. “Знати – щоб передбачити, передбачити – щоб діяти”, – саме під таким девізом проходили цьогорічні чергові змагання юних рятувальників.

Захід урочисто відкрили внесенням Державного Прапору України, виконанням Гімну України та привітанням учасників. З початком змагань учасників привітав начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації С.В. Безносюк та головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Ю.В. Салімонович.

Участь у змаганнях взяли 18 команд з міст та районів області.

Стартували змагання на сільському стадіоні села Громада Любарського району, де підлітки демонстрували вміння користуватися засобами захисту органів дихання від впливу хімічного та радіаційного забруднення та одягали захисні костюми на швидкість в етапі «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії». Крім того, команди демонстрували згуртованість команди та вміння переправлятися по навісній переправі, прокладеній між деревами із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження. А в медичному етапі демонстрували теоретичні знання, відповідаючи на запитання білетів, і демонструючи на практиці вміння робити перев’язки, штучне дихання і непрямий масаж серця,  накладати шини тощо.

Урочисте закриття змагань та оголошення переможців відбулося            8 червня. За результатами двох днів перемогу у змаганнях здобула команда 17-ї ЗОШ м. Житомир, другими стали представники Високівської ОТГ та третє місце розділили між собою команди Баранівської ОТГ та м. Бердичів.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь