Нарада з керівниками місцевих органів

14 вересня 2017 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації було проведено нараду з керівниками місцевих органів управління освітою. На нараду були запрошені представники Вінницького регіонального центру якості оцінювання освіти, які презентували підсумки проведення ЗНО в Житомирській області та особливості проведення ЗНО у наступному році.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Шевчук Л., наголосила на необхідності впровадженні інклюзивної освіти, а саме: створення інклюзивно-ресурсних центрів, інклюзивних класів.

Начальник фінансово-економічного відділу управління, Ковальчук А., ознайомила всіх присутніх з нормативною базою фінансового забезпечення в галузі освіти. Крім цього, зазначила про дотримання вимог Бюджетного кодексу України та звернула увагу на виконання вимог Порядку та надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

На нараді розглядалися питання щодо пріоритетних напрямків галузі освіти.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь