[:uk]Навчально-практичний центр з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»[:]

[:uk]28 листопада 2017 року На Житомирщині відкрито навчально-практичний центр з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира (директор – Перелигін М.М.) в рамках реалізації проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників. Більше півмільйона коштів державного бюджету було виділено на придбання сучасного обладнання та техніки для облаштування новоствореного центру, основним завданням якого є підвищення кваліфікації та стажування педпрацівників, безробітних та ін. категорій на  сучасному обладнанні з використанням сучасних технологій.

В заході взяли участь: Лагута Я.М. – заступник голови Житомирської ОДА; Вілівчук М.О. – заступник голови Житомирської обласної ради; Кучинський М.С. – директор Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Карбишева В.О. – заступник директора департаменту професійної освіти – начальник відділу організаційно – педагогічної діяльності та соціальних питань; Хренов М.В. – заступник Житомирського міського голови; Шевчук Л.П. – начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА; Липовецька О. Г. – заступник начальника управління освіти і науки, керівників ПТНЗ.

Керівники області та Департаменту професійної освіти перерізали символічну стрічку. Привітальним словом Лагута Я.М. – заступник голови Житомирської ОДА відкрив конференцію на тему «Навчально-практичні центри – інвестиція у якість підготовки робітничих кадрів».

Про проблему міграції та необхідність збереження кадрового потенціалу, що є досить актуальною для України, наголосив Вілівчук М.О. – заступник голови Житомирської обласної ради.

Про завдання, що стоять перед навчально-практичними центрами та галуззю в цілому, говорив директор Департаменту професійної освіти МОН Кучинський М.С.

– Головною метою новоствореного є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки кваліфікованих робітників, можливість впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів. Навчальні заклади, в яких діятимуть такі центри, матимуть можливість розширювати співпрацю та взаємодію із замовниками робітничих кадрів, центрами зайнятості, отримуючи справді конкурентоздатного кваліфікованого робітника.

За «круглим столом» спільно з керівниками закладів обговорили також нагальні питання галузі професійної освіти.

30 [:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь