Обласний конкурс на кращий кабінет, майстерню, лабораторію ПТНЗ

Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 11.09.2017 року №215 «Про організацію і проведення обласного конкурсу на кращий кабінет, майстерню, лабораторію ПТНЗ» впродовж вересня-жовтня 2017 року серед професійно-технічних навчальних закладів області було проведено обласний конкурс на кращий кабінет, майстерню, лабораторію ПТНЗ.

На Конкурс представлено матеріали на 21 кабінет з предметів загальноосвітньої підготовки, 20 кабінетів з предметів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки, 14 майстерень, 8 лабораторій з 23 ПТНЗ області.

Заслуговує на увагу досвід організації завідувачами роботи окремих кабінетів, майстерень, лабораторій в Головинському ВПУ нерудних технологій, Бердичівському професійному будівельному ліцеї, ПТУ№4 м. Бердичева, Житомирському професійному політехнічному ліцеї, ДНЗ «Новоград-Волинське ВПУ», ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну», ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище», Центрі ПТО м. Житомира, ДПТНЗ «ВПУ м. Житомира», ДНЗ «Бердичівське ВПУ», «Малинський професійний ліцей», Андрушівському, Овруцькому та Любарському професійних ліцеях.

Аналіз поданих матеріалів свідчить про цілеспрямовану, змістовну та результативну роботу окремих навчальних закладів з покращення  матеріально-технічної бази навчальних кабінетів, лабораторій, майстерень.

Із спільним рішенням організаційного комітету та журі обласного конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://nmk-pto.inf.ua/index.html.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь