[:uk]Обласний семінар-нарада для керівників гуртків інформаційних технологій[:]

[:uk]30 листопада 2017 р. в Житомирському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар-нарада для керівників гуртків інформаційних технологій.

Про типові учнівські помилки на конкурсі-захисті МАН розповіла Постова Світлана Анатоліївна, асистент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету ім. І. Франка

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету ім. І. Франка Кривонос Олександр Миколайович ознайомив слухачів з методикою підготовки учнів до участі в обласних інтелектуальних конкурсах з Web-дизайну та на кращу програму для комп’ютера»

Досвідом підготовки учнів до участі в обласному інтелектуальному конкурсі юних інформатиків ділився Жуковський Сергій Станіславович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету ім. І. Франка

З методикою підготовки школярів до участі в інтелектуальному конкурсі на краще володіння офісними програмами ділився Цалко Альбін Вячеславович, звідувач методичного відділу .

А завершився семінар-практикум обговоренням результатів участі районів (міст) в обласних інтелектуальних конкурсах та діючих Правил та Положень про проведення обласних інтелектуальних конкурсів серед учнівської молоді яке провела Приймак Тетяна Сергіївна, завідувач організаційно-масового відділу.

[:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь