Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу»

Понад 20 творів учні-автори з Житомирщини надіслали на участь у обласному етапі конкурсу «За нашу свободу», який тривав із березня по червень цього року.

Його організацією та проведенням опікувалися педагогічні працівники КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради. Конкурс проводився у розділі «Поезія» за  трьома віковими категоріями: молодша (7-10 років); середня (11-14 років); старша (15-18 років). 

Мета цього конкурсу визначена не лише як підтримка здібностей та обдарувань дітей і молоді. «За нашу свободу» – це також привід обдумувати й обговорювати з дітьми важливі теми й запитання завдяки творчому процесу та письму, хто ми є, звідки, що означає війна та свобода і що – патріотизм і Батьківщина тощо. За аналогією, схожі тенденції щодо тем діалогів дітей і дорослих запропоновані в сучасній українській і зарубіжній художній літературах.

Активну й творчу участь у заході взяли дев’ять делегацій з міст Коростеня, Бердичева, Новограда-Волинського. Черняхівського району, Станишівської, Тетерівської, Овруцької, Миропільської та Андрушківської об’єднаних територіальних громад. Твори авторів відзначені дипломами І–ІІІ ступенів, спеціальними дипломами та дипломами учасників. Конкурсні роботи надіслані для участі у всеукраїнському етапі (м Київ), який координує Український державний центр позашкільної освіти спільно з командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадською спілкою «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників АТО».Зичимо нашим маленьким і юним авторам-землякам радісних і натхненних успіхів і найголовніше – щоби їхні твори допомогли виконати важливу місію, підтримати і допомогти тим воїнам ООС, хто тримає небо спокійним і мирним над нашими рідними домівками й Україною!

Залишити відповідь