Результати перевірки

Результати проведення перевірки

 1. 20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Романько Тетяни Василівни, начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Романько Тетяни Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 2.  21 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Єпіфанцевої Ірини Миколаївни, головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Єпіфанцевої Ірини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 3.  21 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Салацької Алли Петрівни головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Салацької Алли Петрівнине застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 4.  21 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Фльори Алли Леонідівни, головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Фльори Алли Леонідівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 5.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади Шевчук Наталії Олександрівни головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шевчук Наталії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 6.  21 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Теребіж Сталіни Олександрівни, начальника відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Теребіж Сталіни Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 7. 21 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Зубченко Оксани Володимирівни, головного спеціаліста – юрисконсульта  відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Зубченко Оксани Володимирівни. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 8.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Кравчук Тетяни Юріївни , головного спеціаліста  відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кравчук Тетяни Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 9.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Осипович Наталії Євгеніївни, головного спеціаліста  відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Осипович Наталії Євгеніївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 10.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Салімоновича Юрія Вікторовича, головного спеціаліста  відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Салімоновича Юрія Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 11.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Ковальчук Антоніни Володимирівни, начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковальчук Антоніни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 12.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Грецької Марини Максимівни, провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грецької Марини Максимівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 13.  21 лютого  2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Павлюк Тетяни Адамівни, провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Павлюк Тетяни Адамівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 14.  21 лютого  2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Талько Галини Францівни, головного спеціаліста фінансово-економічного відділу  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Талько Галини Францівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 15.  20 березня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Чубенко Ірини Віталіївни , провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Чубенко Ірини Віталіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 16.  29 червня 2017 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Москальчук Любов Андріївни , головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Москальчук Любов Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація
 17. 23 січня 2018 року в управлінні освіти і науки завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Мисечко Лесі Петрівни, спеціаліста  відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мисечко Лесі Петрівни. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
  Заява
  Декларація

[:]

Comments are closed.