Освітянські проблеми: обговорюємо та вирішуємо

6 вересня 2017 року на базі Будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету відбулося засідання Ради директорів І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області.

Від управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації в роботі Ради взяли участь Теребіж С.О. та ректор Житомирського національного агроекологічного університету, доктор економічних наук, професор Скидан О.В.

З доповіддю «Про Підсумки  роботи системи ВНЗ I-II рівнів акредитації Житомирської області в 2016/2017 навчальному році та основні завдання на 2017/2018 навчальний рік» виступив Ніколенко О.В. – голова Ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації Житомирської області. В обговоренні доповіді взяли участь: Лейчук А.О.  – директор  Бердичівського педагогічного коледжу «Робота Бердичівського педагогічного коледжу з підвищення якості освіти та конкурентоспроможності молодших спеціалістів на ринку праці»,  Іванюк І.Д. директор Малинського лісотехнічного коледжу «Стан розробки «Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста», Мороз В.М. – директор Коростишівського педагогічного коледжу ім. І.Я Франка «Досвід організації інноваційної та творчої діяльності педагогічного колективу Коростишівського педагогічного коледжу ім. І.Я Франка з метою підготовки конкурентоспроможних молодших спеціалістів».

Із своєю промовою виступив ректор Житомирського НАЕУ Скидан О.В., який привітав всіх директорів ВНЗ І-ІІ р.а. з початком нового 2017/2018 навчального року та прокоментував реалії освіти в Житомирській області і запропонував об’єднати зусилля керівників ВНЗ І-ІV рівнів акредитації та загальноосвітніх шкіл щодо набору контингенту студентів на наступні навчальні роки, сівши всім разом за круглий стіл переговорів.

Своїм досвідом щодо організації навчально-виховного процесу в коледжі поділився Ксюковський В.Л. – директор Будівельного коледжу ЖНАЕУ.

Учасники Ради директорів оглянули навчально-матеріальну базу коледжу та та схвалили діяльність колективу коледжу щодо створення належних умов для роботи студентів та викладачів.

На засіданні Ради директорів було затверджено план роботи Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Житомирської області на 2017/2018 навчальний рік.

Залишити відповідь