Оздоровчий сезон 2018

Управління освіти і науки облдержадміністрації проводить планомірну роботу по підготовці до оздоровчого сезону – 2018.

Станом на 1 квітня 2018 року сформована попередня мережа закладів організованого відпочинку дітей на базі закладів загальної середньої освіти області, відповідно до якої влітку планується робота 268 таборів з денним перебуванням дітей (17201 дит. 13,4%) та 458 мовних таборів (11095 дит. 8,6%). На дані цілі з місцевих бюджетів планується виділити близько 7 млн. грн. Перевага при зарахуванні у пришкільні табори буде приділятись дітям соціально незахищених категорій.

Таким чином, в перший літній місяць, коли батьки у переважній своїй більшості ще не у відпустках, для більш як 28 тис. дітей буде забезпечено організований відпочинок у таборах системи освіти.

З метою  належної підготовки освітніх закладів до роботи влітку та надання організаційно – методичної допомоги спеціалістам новоутворених об’єднаних територіальних громад управління освіти і науки облдержадміністрації 24 квітня 2018 року проводить практичний семінар з питань організації мережі пришкільних та мовних таборів. В семінарі візьмуть участь представники зацікавлених служб.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь