Рада професійної освіти

17 жовтня 2018 року в облдержадміністрації відбулося засідання ради професійної освіти Житомирської області.

Про діяльність ради професійної освіти розповіла Ольга Липовецька, заступник начальника управління освіти і науки ОДА.

Лариса Шевчук, заступник голови ради, начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА, ознайомила членів ради з перспективами розвитку галузі професійної освіти, представила пропозиції до регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів на 2019 рік.

Віктор Градівський, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, проінформував присутніх про результати моніторингу потреби підприємств області у кваліфікованих робітничих кадрах та професії, які потрібні ринку праці області. Про фінансове забезпечення підготовки робітничих кадрів на умовах регіонального замовлення говорив у своєму виступі Вадим Турський, заступник директора департаменту фінансів ОДА.

Члени ради підтримали пропозиції до регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів на 2019 рік, представлені управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

На засіданні розглянули й інші питання функціонування галузі професійної освіти: необхідність проведення оптимізації мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, приведення у відповідність підготовки робітників до потреби підприємств області, про результати ЗНО 2018 року у закладах освіти тощо.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь