[:uk]3-тя обласна виставка-конкурс декоративно-прикладної творчості «Декоративний розмай»[:]

[:uk]24-25 листопада 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради відбулася 3-тя обласна виставка-конкурс декоративно-прикладної творчості «Декоративний розмай», на яку з’їхалися юні майстри  з 17 районів,  5 міст та  11 об́́΄єднаних територіальних громад області  в складі 120 учасників.

А розпочалося дійство з урочистої частини, на якій директор обласного центру Юрій Анатолійович Коцюба  привітав всіх присутніх та побажав учасникам творчої наснаги та вдалих перемог. Для учасників виставки-конкурсу звучали вокальні привітання від вихованців Центру творчості дітей і молоді м. Житомира та вихованки Н.Волинського районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді.

Діти представляли роботи в 6 номінаціях: розпис по дереву, розпис на склі, розпис на тканині, бісероплетіння, ліплення, штучні квіти. Це справді був розмай творчих робіт.

Вражало око розмаїття бісерних робіт. Це бісерні деревця, букети квітів і картини з бісеру, якими можна прикрасити будь-який сучасний інтер’єр. Світ бісеру можна порівняти з казковою країною, де набираються радості, доброї енергії і настрою на довгий час.

Представлені були  вироби з глини, тіста, пластиліну, холодного фарфору. Маленькі шматочки цих матеріалів, зігріті дбайливими руками юних майстрів,  нібито оживали, перетворюючись на чарівні глечики, горщики, панно та веселі дрібнички.

Це і роботи з декоративного розпису, який являє собою світ краси, у якому різні орнаментальні мотиви поєднуються із зображенням рослин, тварин і людей, які є як реальними, так і народженими творчою уявою та фантазією.

Під час проходження заходу в центрі панувала справжня творча атмосфера, учасники  мали змогу відчути радість спілкування, побачити зразки кращих робіт серед конкурсантів.

Абсолютними переможцями виставки-конкурсу в особистій першості стали:

Золозна Анна, номінація «Розпис на тканині» (ЦПО ім. О.Разумкова м. Бердичева),
Котвицька Дар’я, номінація «Розпис на склі» (Житомирський МЦНТТУМ),
Бовкун Данило, номінація «Розпис по дереву», (Житомирський МЦНТТУМ),
Сак Надія, номінація «Бісероплетіння»  (Житомирський МЦНТТУМ),
Бабій Олександра, номінація «Штучні квіти» (ЦПО ім. О.Разумкова м. Бердичева),
Іщук Богдан, номінація «Ліплення» (МБДТ, Баранівської ОТГ).

У  командному   заліку перемогли  делегації:
І місце –  м. Житомир,
ІІ місце –  м. Бердичів,
ІІІ місце –Чуднівський район.

[:]

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь