Вакансії

 Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Документи приймаються до 17 год.00 хв.  25 січня 2019 року

(Оприлюднено 10 січня 2019 року)

Умови 


Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти. Документи приймаються відповідно до умов конкурсу, що додається. Документи приймаються з 06.10.17 по 20.10.17 у 502 кабінеті.

Умови

Інформація

про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» – спеціаліста відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації

Прізвище, імя та по батькові переможця конкурсу

Загальна кількість балів

1. Мисечко Леся Петрівна

14


Оголошено конкурс на заміщення вакнтної посади начальника відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти. Документи приймаються відповідно до умов конкурсу, що додається.

Додаток

Документи приймаються з 03.08.17 по 17.08.17 у 502 кабінеті.

Додаткові контакти: тел. 47-44-97, ел. адреса: ztedu@ukr.net

Інформація
про переможця конкурсу за результатами конкурсу кандидата  на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «Б» – начальника відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації
Прізвище, ім’я та по батькові переможця конкурсу
Загальна кількість балів
1. Осипович Наталія Євгеніївна
24

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради.

Умови

Документи від претендентів приймаються з 1 серпня 2017 року по 30 серпня 2017 року за адресою:

м.Житомир, майдан С.П.Корольова, 12 каб.505

Контактна особа: Токарчук І.В. тел. 47-44-97, ел. адреса: ztedu@ukr.net

Конкурс завершено.


Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (дата оприлюдненя 12.07.2017 р.)

Умови

Документи приймаються за адресою: м.Житомир, майдан С.П.Корольова, 12 каб.505

Контактна особа: Токарчук І.В. тел. 47-44-97, ел. адреса: ztedu@ukr.net

Конкурс завершено.


Оголошено конкурс на заміщення вакнтної посади головного спеціаліста-юрисконсульта. Документи приймаються відповідно до умов конкурсу, що додаеться. Документи приймаються з 09.06.17 по 30.06.17 у 502 кабінеті.

Умови 

Інформація

про переможця конкурсу і другого за результатами конкурсу кандидата  на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста-юрисконсульта управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації

Прізвище, ім’я та по батькові переможця конкурсу

Загальна кількість балів

1. Токарчук Інна Вікторівна

22

2. Тягунов Андрій Ілліч

18

Comments are closed.