[:uk]Виставка-конкурсів – «Зимову казку»[:]

[:uk]12-13 грудня 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради було проведено одну з найулюбленіших обласних виставок-конкурсів – «Зимову казку».

Власноруч створені новорічні та різдвяні прикраси принесли світло і затишок до позашкільного освітнього закладу, де зібралось 133 учасника з 18 районів, 5 міст та 8 об’єднаних територіальних громад.

Поважні колосисті дідухи урочисто бажали всім миру і достатку, солом’яні павуки зачаровували погляд геометричними формами, загадкові маски очікували свого господаря, різдвяним вінкам дуже хотілося оселитися у доброго та щедрого господаря, а різдвяним зіркам потрапити до рук голосистого звіздаря, який біде віншувати людям гарну новину.

Веселими, чепурними та стрункими на святі були ялинки та різнокольорові іграшки, для виготовлення яких діти використали різноманітні матеріали: папір та картон, атлас та фетр, а ще – сезаль , шишки, мушлі, мох тощо.

Під час заходу панувала атмосфера свята і творчості. Діти розповідали про власний конкурсний виріб, обмінювались досвідом

Абсолютними переможцями стали в номінаціях:

«Новорічні ялинки» – Рудюк Анна, вихованка Андрушівського БДТ;

«Дідухи та їжаки» – Сметанюк Микита, вихованець Житомирського МЦНТТУМ;

«Карнавальні маски» – Присяжнюк Яна, вихованка ЦПО м. Коростеня;

«Різдвяні зірки» – Замір Аліна, вихованка Черняхівської СЮТ;

«Павуки» – Білошицька Марина, вихованка Баранівського БДТ;

«Різдвяні вінки»- Омецінська Анна, вихованка Романівського БДТ;

«Ялинкові прикраси», Чайка Маргарита, учениця Некрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Черняхівського району.

В командному заліку І місце зайняла делегація м. Житомира, ІІ – Чуднівського району, ІІІ- делегація Андрушівського району.

Прийшла зима, а з нею і зимові свята – тож бажаємо вам справжнього дива-казки і здійснення найзаповітніших мрій.

[:]

Залишити відповідь