Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському турнірі економістів

На ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних економістів, який проходив в м. Івано-Франківськ, команда Житомирської області  здобула 3 місце.

Житомирську область на турнірі представляли учні шкіл м. Бердичів:

Тарасюк Тарас Вікторович учень 11 класу  СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
Корнійчук Олександр Олександрович учень 11 класу  СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
Ковальська Анна Андріївна учениця 11 класу НВК № 10
Лисюк Ксенія Леонідівна  учениця 11  ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 12

Керівник команди: Пастух Надія Григорівна,вчитель географії і економіки  СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Своїми враженнями від турніру ділиться капітан команди Тарасюк Тарас

Учнівські турніри – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні проблеми, доповідати, формулювати твердження та обґрунтувати свою позицію з приводу тієї чи іншої проблеми, доводити її в наукових дискусіях. Всеукраїнський турнір юних економістів-це жива інтелектуальна гра, яка передбачає складні нестандартні ситуації, допомагає учасникам швидко шукати конструктивні рішення, миттєво аналізувати подану суперниками інформацію.
Турнір створив атмосферу здорового змагання, змусив учасників по-новому використати накопичені знання з економіки.
Збірна команда «Тріумф»  з міста Бердичева, що  представляла Житомирську область зіграла чотири четверть фінальні гри та півфінальну гру, за підсумками посіла IIІ місце.
Робота була проведена серйозна, ми готувалися дуже відповідально. Під час інтелектуальних боїв команда продемонструвала  високий рівень знань, вміння вести наукову полеміку, аргументувати свою позицію, опонувати та рецензувати.
В минулому році я вже брав участь в обласному етапі турніру з економіки, тому в цьому році я був обраний капітаном команди, і дуже пишаюся тим,  що ми гідно проявили себе на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних економістів, адже дебати між командами видались досить напруженими і гарячими.  Проте, шлях до такого успіху  непростий. Це, насамперед наполеглива праця як учнів – членів команди, так і кропітка праця вчителів.
Потрібно відмітити, що саме такі турніри дають можливість самовдосконалюватись, розвивати ораторські здібності. Я впевнений, що досвід, який ми здобули на турнірі, дуже цінний для кожного з нас і знадобиться в подальшому житті. Усім наступним учасникам турнірів я хочу побажати перемог, передусім над самим собою, а потім – на турнірі. Гарного настрою і мирного неба в Україні!

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь