Впровадження закладами дошкільної освіти проекту «Сприяння освіті»

Десять закладів дошкільної освіти  міст Житомира і Бердичева стали учасниками  міжнародного проекту «Сприяння освіті» відповідно до меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти  і науки України та компанією LEGO Foundation (Данія). У рамках проекту і відбулося навчання педагогів визначених закладів, аби у майбутньому працювати з вихованцями за новими підходами у організації освітнього процесу, уміло використовуючи конструктор LEGO.

Незабаром заклади отримають навчальні набори LEGO та програмне забезпечення.

24 жовтня,  на базі Бердичівського закладу дошкільної освіти №16, тренер The LEGO Foundation, Світлана Бондар, провела навчальний тренінг, знайомлячи освітян із новими технологіями та практичним інструментом.

Світлана Бондар попросила педагогів подивитись на світ очима дітей, адже діти не просто граються – живуть цим. Казка і гра дозволяють увійти у простір маленької людини і навчати її. Виконуючи веселі завдання, граючись набором шести різнокольорових цеглинок LEGO DUPLO, можна якнайкраще розвинути моторику, тренувати пам’ять, увагу, уяву  і мислення.

Дошкільні заклади нарівні зі школами готові реформуватись у новий освітній простір, запевняють фахівці, і, завдяки участі у проекті «Шість цеглинок», ще й оновити предметно-розвивальне середовище новими конструкторами Лего, дидактичним матеріалом.

Аби вдалими були перші кроки, тренери проекту радять дорослим не боятись змінюватись, вийти за межі звичного комфорту і стати не зверху, а поряд із дитиною.

Вихователі, методисти і спеціалісти, що взяли участь у майстер-класі, зазначають: «Готові до змін!» Відчувають, що й дітям таке навчання сподобається.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь