Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019»

Сьогодні 19 листопада 2019 року на базі навчально-практичного центру зварювальних технологій Головинського ВПУ нерудних технологій відбувся І-й регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Зварювальні технології».

І місце здобув учень Головинського вищого професійного училища нерудних технологій – Ткачук Сергій; ІІ місце – Лєнч Віталій, учень ПТУ-16 м.Коростеня; ІІІ місце – Добровольський Михайло, учень Житомирського професійного політехнічного ліцею.

ДОВІДКОВО! WorldSkills Ukraine – це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено в 2016 році. З того часу, він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя.

Для України це дуже важливо, адже Worldskills допомагає не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й сприяє підвищенню профорієнтації молоді, престижності робітничих професій та професійної освіти.

І як показав досвід минулих років, сотні хлопців та дівчат завдяки конкурсу зарекомендували себе перед роботодавцями та отримали квиток у професійне майбутнє саме вдома, в Україні. Положення змагань, яке офіційно засвідчує залученість нашої держави до WorldSkills International, створює прозорі та рівні умови для проведення турніру в нашій країні. До складу журі, що оцінюють конкурсантів, входять відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь