Засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

5 лютого 2019 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації у приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету проведено планове засідання підсумкової колегії на тему: «Освіта Житомирщини: досягнення та здобутки, проблеми – 2019; стратегічні цілі – 2020».

         У роботі  колегії взяли участь Ширма В.В., голова Житомирської обласної ради, Рогова В.Б., заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації.  У своїх виступах керівники області акцентували увагу на пріоритетних завданнях галузі.                                          

          У засіданні колегії взяли участь керівники місцевих органів управління освітою, директори  професійної (професійно-технічної), фахової     передвищої та вищої освіти, директори інтернатних закладів, обласних закладів   позашкільної освіти, керівники ІРЦ.

         Освітяни області у ході колегії обговорили підсумки роботи галузі за 2019 рік, проблеми та стратегічні цілі на 2020 рік, а також заслухати кращі практики роботи з актуальних питань галузі.           Кращі фахівці галузі нагороджені грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради та відзначені подяками управління освіти і науки ОДА за підсумками 2019 року.

Фото взяті із сайту Житомирської обласної ради /посилання/

Презентації виступаючих:

Шевчук Л.П. – начальник управління освіти і науки /переглянути/


Презентації виступаючих


Рішення колегії

Переглянути

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь