Засідання ради професійної освіти Житомирської області

12 жовтня 2017 року в Управлінні освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання ради професійної освіти Житомирської області за участю представників структурних підрозділів облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, голови об’єднання організації роботодавців та керівників професійно-технічних навчальних закладів.

На засіданні розглядалися питання щодо формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів для ПТНЗ області.

Директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Шатило О.А. наголосив, що департаментом проведено вивчення потреби у кадрах підприємств області. Тому регіональне замовлення на 2018 рік буде формуватися виключно відповідно до цієї потреби.

Заступник начальника управління освіти і науки Липовецька О.Г. зазначила, що підготовку робітничих кадрів в області здійснює 24 ПТНЗ (до 1 вересня 2017 року було 28 ПТНЗ). Система професійно-технічної освіти області модернізується, а тому проводимо роботу щодо укрупнення ПТНЗ.

Водночас, дійсно на сьогодні існує невідповідність між обсягами підготовки та потребою кадрів на ринку праці. Тому розглядаючи пропозиції навчальних закладів, маємо, у першу чергу, врахувати реальну потребу підприємств області та сформувати обґрунтоване регіональне замовлення.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:

Залишити відповідь