Житомирський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді очолила нова директорка

Житомирський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради очолила новий керівник Наталія Бордюг, яка перемогла у конкурсі на зазначену посаду.Представлення колективу закладу відбулося 19 вересня 2017 року заступником голови обласної ради Максимом Вілівчуком разом із депутатами Олегом Пінським, Євгенієм Жабокрицьким,  начальником управління освіти і науки Ларисою Шевчук та заступником начальника управління освіти і науки Ольгою Липовецькою.

«Даний центр є прикладом вірного підходу в роботі, де усі докладають максимум зусиль і любові до справи та видають чудові результати, навіть при мінімальному фінансуванні. Новий керівник має ініціативи, ідеї щодо розвитку центру і обласна рада усіляко сприятиме реалізації цих задумів і оснащенню професійних кабінетів та запровадження нових напрямів навчання дітей в умовах сучасного світу і потреб», – підкреслив Максим Вілівчук.

З 1976 року по 2017 рік Житомирський обласний  центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді очолювала В.М. Лабунська.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь