Зоряні перемоги делегації Житомирської області у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»

Долучаймося до вітань для делегації Житомирської області, яка здобула перемоги у Всеукраїнському осінньому колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»! Троє учнів, учасників колоквіуму, повернулися з чотирма дипломами переможців – і це… математично правильно!

Артем Артемчук, учень 22 групи Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті, представив під час колоквіуму дві праці.

За роботу «Вимірювання малих проміжків часу» (секція «Крізь простір і час») Артем отримав диплом ІІ ступеня. Допомагала в наукових пошуках Реґіна Павицька, учитель фізики ЗОШ І–ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана І. Виговського м. Житомира.

У праці «Розвиток винахідництва та раціоналізаторства на Житомирщині в повоєнний час (на прикладі науково-технічної спадщини Артемчука Я.А.)» Артем розповів про свого прадіда Якова Антоновича Артемчука. Дідусь учня винайшов свою модель літака «АЯ». За цю роботу Артема нагородили дипломом І ступеня в секції «Лицар духу». Супроводжували в польоті переможця наукові керівники: учитель світової літератури ЗОШ І–ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана І. Виговського м. Житомира, керівник гуртка КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради й також Марина Хададова, старший викладач кафедри всесвітньої історії Житомирського державного університету імені Івана Франка.

За спеціальне дослідження для учнів про «Вплив знаків зодіаку на навчальну діяльність» (секція «Твої можливості, людино») Дарина Ковальська здобула ІІ місце в колоквіумі. Дарина навчається в 11 класі Лугинської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2. Педагогічний і науковий керівник учениці – Юрій Гриневич, учитель фізики цієї школи.

Злата Ковальчук привернула увагу учасників і журі колоквіуму до ще однієї важливої теми. «Космічне сміття – глобальна проблема людства» – так називається її праця, захищена в секції «Кінець світу». Керувала роботою юної дослідниці Ілона Янчевська, учитель фізики ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева. Злата теж серед призерів колоквіуму, виборола диплом ІІ ступеня!

Довідково.

Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність» щорічно за традицією відбувається в Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Центр координує цей захід для учнівської молоді спільно з Українським державним центром позашкільної освіти.

Цьогоріч колоквіум відбувся з 10 по 12 жовтня. За інформацією Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, у колоквіумі взяли участь 11 команд із 11 областей України.

Будь ласка, слідкуйте за нами та подобайтесь:
error

Залишити відповідь