Аналіз роботи закладів інституційного догляду

Управлінням освіти і науки за сприяння міжнародного благодійного фонду Lumos 08, 09, 12 квітня 2021 року був проведений триденний онлайн семінар з підготовки моніторингових команд для аналізу роботи закладів інституційного догляду.

Почесними спікерами були Ксенія Зубрій – міжнародний координатор фонду Lumos, Галина Булат-молдовський партнер у нелегкій справі дотримання прав та інтересів дітей, Юрій Оханський – заступник голови Житомирської облдержадміністрації.

Розпочав навчання Юрій Оханський, який наголосив, що метою роботи команд є щаслива дитина, яка отримає батьківське тепло та справжню родину.

Наталья Осипович окреслила коло завдань, які потребують вирішення та підтримки майбутніх тренерів, які стануть частиною моніторингових команд.

На особливу увагу на дотриманні прав кожної дитина на сім’ю та порядок її реінтеграцію у родину на основі індивідуального плану розповіли координатори фонду у Житомирській області Олександр Янко та Наталья Шигонська.

Одними з найяскравіших спікерів -практиків були директор Бердичівського ІРЦ Людмила Верещак та психолог центру Наталья Ващук, які розповіли про свій досвід у роботі міждисциплінарної команди, їх враження та майбутні перспективи у роботі.

Роль управлінців та правила оцінки ресурсів закладів висвітлили Ксенія Зубрій та Злата Безкоровайна.

Навчання пройшли 43 спеціалісти з різних сфер: медицини, соціального захисту та освіти, які готові до роботи заради майбутнього наших дітей.