Гурток для дітей з особливими освітніми потребами з мажорет – спорту

В Житомирській спеціальній школі Житомирської обласної ради запрацював перший в Україні гурток для дітей з особливими освітніми потребами з мажорет – спорту!!! Це вже п’ятий гурток в закладі , який реалізовується в рамках Всеукраїнського благодійного проекту   «Перша професія»  від ГС Освіторія. Відкриття гуртка поклало початок грандіозному інклюзивному проєкту , адже за задумом його ідейної натхненниці , вчительки хореографії Новопечерської школи, фіналістки Global Teacher Prize Ukraine Ані Домнич, вже за півроку учні Житомирської спецшколи мають виступати разом з учнями Новопечерської школи  на сцені Жовтневого палацу в м.Київ у новому танцювальному шоу.

Унікальним проект є ще й тому , що кошти на його відкриття були зібрані 14 березня під час  презентації першого в Україні дитячого танцювального шоу «Лускунчик» в Жовтневому палаці в Києві.  Унікальність постановки в тому, що його виконавцями стали 150 дітей віком від 3 до 18 років, вихованці студії танцю Lucky Dance Crew у Новопечерська школа, якою керує Анна Домніч. «Я вирішила показати, що навіть простий шкільний учитель може організувати захід всеукраїнського рівня та зібрати кошти на втілення значущого для суспільства проєкту. Гроші від продажу квитків ми спрямуємо на відкриття студії сучасного танцю в спецшколі в Житомирській області. Діти тренуватимуться з досвідченими хореографами і вже наприкінці року долучаться до основного складу «Лускунчика» та зіграють перші в житті ролі на великій сцені. Мрію, щоб усі діти в Україні могли розвивати таланти незалежно від соціального статусу. Можливо, танець для них спершу стане хобі, а потім — професією на все життя», – зазначила пані Анна .

    « Основна мета нашого проєкту – допомогти нашим вихованцяв набути нових соціальних навичок і впевненості в собі, відчути підтримку своїх однолітків та дорослих. Виступ на великій сцені – це виклик і для дорослих, тим більше для дітей з особливими освітніми потребами і це , дійсно, амбітний проект. Але з нами працюють найкращі професіонали, пані Анна Домніч, а також головний хореограф проєкту Юля Сахневич, майстер спорту, учасниця проєкту «Танцююь всі». Їх досвід, помножений на досвід наших педагогів, допоможуть нам реалізувати нашу мету і стати прикладом для  колег по всій Україні, а головне – зробити наших вихованців щасливими!» , – зазначила директорка Житомирської спеціальної школи Світлана Лесик.