Літературно-мистецький вечір “В гостях у лісової Мавки”.

З метою вшанування творчості Лесі Українки та відзначення 150-річчя від дня її народження в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся літературно-мистецький вечір «В гостях у лісової Мавки». Під час заходу юннати поринули в казковий світ поетеси, продемонстрували свої декламаторські здібності, змогли відчути себе справжніми акторами.

На заході була присутня Людмила Колесник, начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, яка розповіла вихованцям про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимий вогонь її таланту, про високе поетичне слово, яке написано не розумом, а душею. З привітальним словом виступив, в он-лайн режимі, Володимир Вербицький, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, який зазначив важливість значної просвітницької роботи, що проводиться в закладі, оскільки Леся Українка є близька нам по професійному духу, шанобливому ставленню до природи рідного краю. У рамках співпраці, учасниками вечора стали курсанти Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, які також декламували вірші Лесі Українки та долучилися до челенджу «У серці маю те, що не вмирає…».

Володимир Наконечний, заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, наголосив на важливості національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, оскільки вся творчість Лесі Українки просякнута патріотизмом, любов’ю до рідної землі і ми маємо пам’ятати наших національних героїв. Діти запалили вогонь мужнього слова і пісні у кожному серці і вкотре довели, що Леся Українка вічно буде жити у своїх нащадках і у кожному з нас.