ОСВІТНЬО-МЕТОДИЧНИЙ НЕТВОРКІНГ «AQUASTORIES_ZHYTOMYR_KIEV»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради 13 травня 2021 р. було проведено всеукраїнський освітньо-методичний нетворкінг «Aquastories_Zhytomyr_Kiev» в он-лайн форматі. Відкрив захід доктор педагогічних наук, директор національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький, який зазначив про важливість проведення таких заходів, які сприяють об’єднанню педагогів, фахівців та звичайних любителів з метою популяризації акваріумістики та аквадизайну серед дітей та молоді.

Захід відбувався за чотирма історіями, які включали:

  • «Stories 1. Акваріумістика в закладах освіти»;
  • «Stories 2. Розповсюдження досвіду акваріумістики в об’єднаних територіальних громадах»;
  • «Stories 3. Акваріумістика у закладах вищої освіти»;
  • «Stories 4. Акваріумістика як засіб матеріального збагачення».

На захід були запрошені лектори з освітньої галузі України та закордонного акваріумістичного бізнесу: Надія Найда, завідувачка відділом зоології та Олексій Масюк, фахівець лабораторії гідробіології НЕНЦУМ; Іван Денисюк,  керівник гуртків КЗПО «ОЕНЦ»ЖОР;Світлана Буднік, кандидат педагогічних наук,доцент кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету ім.Л.Українки, фахівець в галузі біології акваріумістики; Євгеній Юрчук, вчитель, керівник гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» Житомирського міського колегіуму; Тетяна Євтушок, вчитель біології Ємільчинської гімназії; Микола Світельський, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Поліського національного університету; Андрій Малишев, фахівець з акваріумістики, ведучий розважальної програми «Акваріумістика» (Латвія).

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з великим практичним досвідом у галузі акваріумістики, перспективами розвитку цього напряму в закладах освіти різних рівнів та можливостями в майбутньому стати професійними фахівцями.Щиро дякуємо усім учасникам! До нових зустрічей!