Успіху на ЗНО! Твердої віри у свої сили та знання, — Віталій Бунечко

Дорогі випускники!

Позаду вас залишаються шкільні роки з галасливими перервами, нескінченними уроками та мудрими настановами вчителів. Пандемія коронавірусної хвороби внесла свої корективи та не дала вам вповні насолодитися неповторною атмосферою творчості, інтелектуального пошуку та цікавих знахідок, яка завжди панує в школі. Але попереду не менш  важлива та радісна пора – пора студентства. І сьогодні перед вами стоїть дуже відповідальне завдання – успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання.

Не поспішайте, робіть все виважено, довіряйте своїй інтуїції. Уважно слухайте, що говорять інструктори. Не бійтеся ставити запитання. Пам’ятайте, що скласти ЗНО – це зробити ще один крок до вашого успішного майбутнього.

Після складання іспитів бажаю вам зробити вибір і стати на той шлях, який допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі та  перешкоди, здійснити ваші сьогоднішні і майбутні мрії. Нехай вдало складене ЗНО відкриє перед вами двері, які приведуть до щастя, радості і звершень.

Впевнений, що ваші успіхи і досягнення – це привід для ваших рідних та вчителів пишатися вами.

Успіху на ЗНО! Вірте у свої сили! Нехай вам все вдається!

Джерело

https://oda.zht.gov.ua/news/uspihu-na-zno-tverdoyi-viry-u-svoyi-syly-ta-znannya-vitalij-bunechko/?fbclid=IwAR04gCsB7T4MzXQiz5_dbRq2C-kRb7x1lmH_izzhdUegGxJAJpIfru4-loA