Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі професійної (професійно-технічної) освіти

10 листопада 2021 року в дистанційному форматі проведено семінар-практикум для керівників закладів П(ПТ)О області на тему: «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі професійної (професійно-технічної) освіти» за участі представників Державної служби якості освіти:

  • Сергія Постернака, начальника відділу роботи із закладами П(ПТ)О департаменту інституційного аудиту ДСЯО України;
  • Олексія Редька, начальника Управління ДСЯО у Житомирській області;
  • Юрія Салімоновича, заступника начальника управління – начальника відділу професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Під час семінару-практикуму були розглянуті особливості формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах П(ПТ)О. З практичними аспектами формування ВСЗЯО у закладі ознайомила учасників семінару Світлана Мосейчук, директор ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира», на базі якого здійснювалась апробація Орієнтовних критеріїв оцінювання освітніх та управлінських процесів у ЗП(ПТ)О.

План (Дорожню карту) організації та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів – результат роботи робочої групи, презентувала Валентина Васильчук, директор НМК ПТО у Житомирській області.

Перед керівниками закладів поставлено завдання щодо організації та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів у визначені терміни та оприлюднення отриманих результатів на вебсайтах закладів.