Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Шановні освітяни Житомирщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України.

Учитель – це покликання та водночас важка щоденна праця. Наше суспільство довірило вам свій найцінніший скарб – дітей та молодь. Учитель – це одна з небагатьох професій, яка ставить надзвичайно високі вимоги до людини. Ви є творцями майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Сьогодні освітянська родина Житомирщини об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, професійно-технічних закладів освіти, викладачів закладів фахової вищої та передвищої освіти. Ви – надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі фахівці.

Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи. І перші наші здобутки, і перші перемоги пов’язані з мудрим, добрим і терплячим учителем. Тому переоцінити роль вчителя неможливо.

Бажаю всім працівникам освіти області успіхів у цій важливій справі, здоров’я, творчості, наснаги, наполегливості у виконанні завдань із розвитку освітньої галузі Житомирщини!

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі!

З повагою Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко